Ekologia - Ochrona - Zanieczyszczenie środowiska - Eko-Fani

Wtorek • 28 marca 2017

Wydarzenia

Konkurs ekologiczno-przyrodniczy EDI

Firma Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe EDI przyjmuje zapisy szkół do kolejnej edycji ogólnego konkursu ekologiczno-przyrodniczego.

2012-11-14 02:42:16

Konkurs EDI przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych (klasy I-VI) oraz gimnazjalnych (klasy I-III). Konkurs zostanie przeprowadzony w dniu  29.04.2013 r. w szkołach, które wyrażą chęć udziału w zawodach. Uczestnicy konkursu, podzieleni na kategorie wiekowe będą rozwiązywać testy składające się z 26 pytań. Na najlepszych w każdej szkole czekają nagrody:

 

Aby wziąć udział w konkursie ekologiczno-przyrodniczym, szkolny koordynator konkursu musi zgłosić uczestników najpóźniej do 12.04.2013 r. Można to zrobić na kilka sposobów:

 

Każdy uczeń, który jest uczestnikiem pisemnego konkursu ekologiczno-przyrodniczego, ma także prawo wziąć udział w bezpłatnym konkursie plastycznym. Konkurs polega na samodzielnym wykonaniu rysunku, który przedstawiać będzie dowolne zagadnienie związane z ekologią. Prace  należy przygotować na kartce z bloku o formacie A4 wybierając dowolną technikę wykonania i wysłać je do dnia 6 maja 2013 r. do firmy Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe EDI. Na autorów najlepszych prac czekają nagrody książkowe oraz dyplomy.

Więcej na stronie: www.edi.edu.pl

Najnowsze gry
Graj w gry ekologiczne
Aktywni eko-fani
punktacja: 1025392
punktacja: 1005232
punktacja: 1000587
punktacja: 103870
Ostatnio na forum
Czytaj forum dyskusyjne
 
Czytaj o PlasticsEurope - partnerze serwisu
Czytaj o Tesco - partnerze serwisu
Czytaj o ElektroEko - partnerze serwisu
Czytaj o Rekopol - partnerze serwisu
Czytaj o Tetra Pak - partnerze serwisu
Czytaj o EBD - partnerze serwisu

Serwis ekologiczny EKO-FANI
Copyright 2011 EBD i Partnerzy serwisu.
Redakcja: redakcja@eko-fani.pl
Administrator: admin@eko-fani.pl